O nas

RoadRunners.pl to wyjątkowe miejsce. Portal i forum, które starają się przybliżyć Was do amerykańskiej motoryzacji.

Od kilku lat robimy co w naszej mocy, aby każdy – zarówno wieloletni użytkownik amcarów, jak i totalnie „zielony” w tych sprawach jegomość, mógł tutaj znaleźć miejsce dla siebie.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z treścią naszych artykułów i kopalnią wiedzy jaką jest forum. Zarejestruj się, przedstaw i zostań tutaj razem z nami.

Forum RoadRunners.pl Nasze Artykuły

Redakcja RoadRunners.pl

 • Cezary Andruszkiewicz

  Cezary to nasz mentor. Zwalisty, poważny chłop z głębokim, basowym i spokojnym głosem potrafi rozładować każdą sytuację. Jest z nami od samego początku i ma ogromny wkład w rozwój portalu i forum RR, a najbardziej w to, że to w sumie nadal istnieje 😉

 • Michał Puk

  Michał jest z nami od dawna ale dopiero niedawno wpadł na pomysł, żeby podzielić się z nami swoimi artykułami... a właściwie jednym artykułem. No ale jest młody i ambitny, ma kontakty i w ogóle ciągle zmienia auta, więc ma o nich największe pojęcie. Uwielbia GM, nienawidzi Fordów.

 • Karol Chydziński

  Karol to typowy ślązak. Zabawny i wyluzowany. Pisze dużo i na temat choć czasami jego artykuły nie nadają się do publikacji ;). Jako jedyny z redakcji spędził trochę czasu w Stanach i sam sprowadził sobie do Polski Crown Victorię.

 • Radek Kucharczyk

  Typowy fordziasz lubiący wszystko krytykować i uogólniać, poza tym nie zna się w ogóle na swojej robocie, wciąż tylko wymaga, a sam nic nie robi. Jedyne co potrafi to sprawiać wrażenie, że coś robi więc nadal utrzymuje stołek naczelnego 😉

Formularz kontaktowy

Twoje imię (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Temat

Wiadomość